Є питання?

Як приймати Спеціальне драже Мерц?

Дорослі та діти з 12 років приймають одне драже два рази на день, вранці та ввечері. Необхідно запивати драже невеликою кількістю рідини.

Як довго необхідно приймати Спеціальне драже Мерц?

Створення здорових структур зсередини – це процес, який вимагає багато часу. Наприклад, шкірі необхідно близько місяця, щоб оновити себе повністю. Повне оновлення волосся також залежить від його довжини. Волосся ростє зі швидкістю близько 1 см на місяць. Необхідно дати вашому тілу принаймні 8-12 тижнів для того, щоб відбулося оновлення. Також необхідно пам’ятати, що активні компоненти будуть підтримувати здоровий стан шкіри тільки при регулярному застосуванні, тому що наш організм не може зберігати  поживні речовини, які надходять, протягом тривалого часу. Регулярне вживання Спеціального драже Мерц протягом тривалого періоду часу допоможе вам створити основу для здоров’я шкіри, волосся та нігтів.

Якщо прийняти подвійну дозу, чи можна отримати більший ефект?

Рекомендоване дозування – два драже на день було перевірено в численних клінічних дослідженнях. Тому приймати подвійну дозу не є розумним. Рекомендована добова доза не повинна бути перевищена.

Чи можуть діти приймати Спеціальне драже Мерц?

Оскільки немає достатніх наукових тестів з дітьми, не рекомендується приймати Спеціальне драже Мерц дітям.

Чи можуть чоловіки також приймати Спеціальне драже Мерц?

Так, чоловіки також можуть приймати Спеціальне драже Мерц.

Який максимальний період часу для прийому Спеціального драже Мерц?

Спеціальне драже Мерц добре переноситься, тому може застосовуватися тривало – до 3-х місяців *.

Clinical study University-skin clinic Tubingen Prof.Dr.med.G.Rassner, 2010

Чи можна приймати добову дозу (2 драже) за один прийом, наприклад, вранці?

Клінічні дослідження показали, що краще приймати Спеціальне драже Мерц протягом дня. Таким чином, організм постійно забезпечується живильними речовинами.

У чому різниця Спеціального драже Мерц в порівнянні зі звичайними полівітамінами?

Спеціальне драже Мерц містить особливу, збалансовану за складом і кількістю, комбінацію активних компонентів, яка була спеціально розроблена для підтримки здорового стану шкіри, волосся та нігтів.

Чи є побічні ефекти, пов'язані з тривалим прийомом Спеціального драже Мерц?

Можливі побічні дії Спеціального драже Мерц вказані в інструкції на препарат. Але зазвичай прийом Спеціального драже Мерц добре переноситься, тому препарат може прийматися тривалістю – до 3-х місяців*.

*Clinical study University-skin clinic Tubingen Prof.Dr.med.G.Rassner, 2010