Команда молодості: речовини, що продовжують молодість шкіри і всього організму

Речовини, що продовжують молодість шкіри і всього організму

Не так цінні вітаміни самі по собі, як в поєднаннях. З продуктів харчування організм сам витягує корисні і необхідні речовини, а якщо потрібно забезпечити «доставку за адресою», то виручають вітамінні комплекси. Вибираємо відповідний!

Вітамін А + С + Е

Це «три мушкетери» вашої краси і молодості в будь-якому віці. Клінічними дослідженнями підтверджено, що, опиняючись в глибоких шарах шкіри, вітамін А стимулює вироблення колагену і сприяє її ущільненню, підвищує еластичність, в результаті навіть розгладжуються зморшки. Крім того, він підсилює кровообіг в епідермісі, від чого шкіра набуває більш здорового вигляду. Його дію здатний підсилювати вітамін С – він перешкоджає пошкодженню клітин вільними радикалами, а також стимулює синтез колагену, впливаючи на фібробласти в клітинах шкіри. Також вітамін А зменшує пігментацію, знижуючи вироблення меланіну. Але і це не все! У поєднанні з вітаміном Е, який також відомий потужними антиоксидантними властивостями, обидва компонента підсилюють один одного, завдяки чому ефективність такої вітамінотерапії підвищується.

Вітаміни B2 + B3 + B6 + B12

Без вітамінів групи B не обходиться жоден процес обміну в організмі, і якщо деякі з них ми цілком можемо отримувати в достатньому обсязі зі звичним харчуванням, то інші майже завжди у нас в дефіциті. Так званий «антісеборейний вітамін» B2 відповідає за здоров’я шкіри, а точніше – за міцні зв’язки між клітинами шкіри. Він прискорює загоєння шкірного покриву, і навпаки – при його дефіциті швидко розвивається вугрова хвороба, дерматити і навіть екземи. Вітаміни B3 запускає процеси ділення і зростання клітин шкіри, бере участь у формуванні здорового волосся і нігтів, а B12 необхідний для процесів кровотворення, адже саме через кров здійснюється адресна доставка корисних речовин до потрібних клітин.

Біотин і залізо

Обидва компоненти в комплексі грають ключову роль у відновленні міцності нігтів і прискоренні росту волосся. Наприклад, дослідження показали, що у жінок, що скаржаться на ламкість нігтів, після прийому біотину нігтьові пластини стали товщі на 25%. Багато хто вважає, що для здоров’я нігтів необхідно налягати на продукти, що містять кальцій. Але, як правило, їх ми і так вживаємо досить, а от заліза – часто в дефіциті! А воно підсилює мікроциркуляцію в судинах шкіри, «оживляє» нігтьове ложе і волосяні фолікули. До речі, вітамін С покращує засвоєння заліза, так що бажано, щоб він також входив до складу вітамінного комплексу.

Все необхідне – у двох драже!

Щоб отримувати корисні вітаміни і б’юті компоненти, не обов’язково поглинати кілограми фруктів і білкових продуктів кожен день. Тим більше, що корисні компоненти з них не завжди засвоюються в потрібному обсязі. Щоб побачити і відчути ефект омолодження, варто почати прийом комплексу вітамінів, в якому всі компоненти збалансовані та підсилюють дію один одного.

4 переваги Спеціального Драже Мерц

Тільки потрібне! У кожному драже містяться 13 найнеобхідніших компонентів для краси і здоров’я шкіри, волосся і нігтів, і при цьому немає нічого зайвого, потенційно алергійного!

Ефект посилення! Драже вироблено за особливою технологією, яка дозволяє різним компонентам вивільнятися в певній черзі, щоб організм правильно засвоював їх.

За адресою! Всі компоненти природним шляхом, з потоком крові, швидко доставляються до проблемних зон, щоб допомогти з відновленням.

Знати міру! Склад драже збалансований під добову потребу в певних вітамінах, життєво необхідних для процесів обміну в організмі. Це означає, що передозування неможливе!

Вже через місяць прийому Спеціального Драже Мерц можна відзначити 3 ефекти:

  • волосся стало здоровішим і сильнішим;
  • шкіра виглядає молодшою, свіжою, більш гладкою і сяючою;
  • нігті тверді та міцні.

Все це, звичайно, дарує впевненість у собі!