SOS-манікюр: як відновити нігті після гель-лаку?

Два тижні яскравого кольору, ідеального покриття і, головне, впевненості в тому, що манікюр бездоганний! У гель-лаків стільки переваг, що багато дівчат використовують їх постійно і закривають очі на те, що нігті стають слабкими, ламкими і жовтіють. 5 порад, як подбати не тільки про красу, а й про здоров’я нігтів.

Позбавляємося від зайвого

Після того, як майстер зняв гель-лак, попросіть максимально обрізати нігтьові пластини і відполірувати. Чим коротші нігті, тим менше вони шаруються, а коли пилка зніме відмерлі шари, то відкриється доступ до неушкоджених, і їх легше буде відновити.

Канікули для нігтів

Робіть перерви між нанесенням гель-лаків – давайте відпочинок нігтям мінімум тиждень! І в цей час обов’язково використовуйте рукавички для будь-якої роботи по дому. Нігті зараз занадто чутливі до хімікатів і навіть до звичайної води.

Сила в маслі: робимо домашні ванночки

Навіть якщо нігті від природи міцні та сильні, після зняття гель-лаку вони завжди поліруються і стають тонкішими. Для відновлення добре підійде звичайне оливкове масло. Підігрійте його в невеликій ємності до температури 40-45 ℃ і опустіть пальці на 10 хвилин. Повторювати процедуру бажано 5-7 вечорів поспіль, поки не помітите, що нігті знайшли здоровий вигляд.

Доглядаємо за кутикулою

Прийнято вважати, що засоби по догляду за кутикулою розчиняють гелеве покриття біля краю, чому манікюр виглядає недбало і доводиться відвідувати салон частіше. Насправді все навпаки: якщо не наносити спеціальний пом’якшувальний засіб для кутикули (наприклад, масло!) Хоча б кожні два дні, то вона пересихає, тріскається і нерівномірно наростає на ніготь – і ось тоді манікюр дійсно втрачає вигляд!

Наносьте лак тільки на здорові нігті

Якщо у вас від природи тонкі і крихкі нігті, то використання гель-лаку – це свого роду лайфхак: шар покриття скріплює нігтьову пластину і не дає їй розшаровуватися і розвалюватися. Але користь від нього буде тільки в тому випадку, якщо в цей же час почати зміцнення нігтів. І оскільки зовнішні засоби з мінералами та зміцнюючими компонентами не можуть проникнути через щільне покриття, краще віддати перевагу прийому вітамінів і мінералів.

Наприклад, Спеціальне драже Мерц містить такі компоненти, як

  • вітамін B6 – допомагає запустити процес відновлення;
  • залізо – зміцнює структуру нігтьових пластин;
  • біотин – прискорює ріст і, згідно з деякими дослідженнями, збільшує товщину нігтьових пластин на 25%. Біотин, як з «цеглинок», відбудовує здорову структуру волосся.

Також в складі Спеціального драже Мерц комплекс вітамінів і мінералів, які зсередини живлять клітини нігтьового ложа і стимулюють зростання здорових, міцних і твердих нігтів. Досить приймати по 1 драже 2 рази на день – вранці та ввечері, щоб вже через 2-3 тижні, коли прийде час знімати гель-лак побачити свої нігті в зовсім іншому стані. Тоді наступний манікюр буде виглядати ще краще!