Спеціальне драже Мерц
Стань особливою!

Кожна жінка – особлива!

Внутрішня краса додає особливу впевненість кожній жінці. Це дозволяє їй виділитися з натовпу й пишатися своєю унікальністю. Спеціальне драже Мерц підсилює, підкреслює і підтримує індивідуальну красу кожної жінки.

Спеціальне драже Мерц – це вітамінно-мінеральний комплекс, створений з урахуванням щоденної потреби жіночого організму у вітамінах і залізі, з додаванням спеціальних компонентів для підтримки здоров’я шкіри, волосся та нігтів.

Спеціальне драже Мерц допоможе стати особливою!

Особливо красивою – завдяки сяйву зсередини.
Особливо успішною – завдяки зміцненню здоров’я.
Особливо щасливою – завдяки відчуттю впевненості й гармонії.

new_SDM2.png

Здоров’я та краса

  • Для підтримки і відновлення жіночого здоров’я та краси потрібне щоденне надходження в організм певної кількості життєво необхідних вітамінів, мікро- і макроелементів.
  • Незбалансоване і одноманітне харчування, дієти, стреси, неякісна їжа, хронічні захворювання, прийом сильнодіючих лікарських засобів частенько приводять до дефіциту вітамінів і, як наслідок – зниженню життєвої енергії, сили, краси жінки.
  • Слід знати, що шкіра, волосся та нігті отримують живлення “за залишковим принципом”, тобто, після “насичення” життєво важливих органів. Тому при дієтах і інших жорстких обмеженнях раціону жінки часто скаржаться нелише на погане самопочуття, але й на негативні зміни зовнішнього вигляду.  
  • Для заповнення дефіциту потрібний своєчасний прийом вітамінів ззовні. Особливо важливо для сучасної, активнопрацюючої жінки підтримувати оптимальний запас вітамінів групи В. Це забезпечує, в першу чергу, нормальну роботу нервової і ендокринної системи, стійкість до стресів і несприятливих чинників.

Прийом 2 драже Мерц в день допоможе забезпечити Ваш організм речовинами, необхідними для оновлення й відновлення шкіри, волосся та нігтів.