Звички для здоров’я та краси – плануємо і діємо!

Хочете змін – розвивайте звичку. На перший погляд звучить абсурдно, але, коли мова йде про ритуали краси і здоров’я, насправді ефективні тільки ті, які ми виконуємо регулярно.

Здорова шкіра – чиста шкіра!

Щомісяця: чистка обличчя у косметолога
Щотижня: пілінг
Кожен день: прийом вітамінів А, С і Е для пружності і зволоження шкіри

Очищення шкіри – чи не найголовніший крок в догляді. Якщо не пропускати його, то всі подальші етапи стають куди ефективніше. У цьому сенсі професійна чистка у косметолога може бути більш вигідним вкладенням, ніж, наприклад, покупка дорогого крему. Вона запускає процес відновлення шкіри, а щотижневі пілінги – підстьобують його. Залишилося забезпечити надходження до глибоких шарів шкіри потрібних вітамінів і мінералів, і здоровий вигляд забезпечений.

Найбільш бажані вітаміни для шкіри:

  • А – сприяє виробленню колагену і еластину;
  • С – активізує життєво важливі процеси в шкірі;
  • Е – зміцнює захист і уповільнює процеси старіння.

Причому науково доведено, що ці вітаміни посилюють антиоксидантні властивості один одного. Так що всі разом вони – відмінний коктейль молодості!

Ідеальний манікюр – міцні нігті!

Щомісяця: гель-покриття в салоні
Щотижня: домашні ванночки з маслами або парафінотерапія
Кожен день: прийом біотину і заліза для зміцнення нігтьових пластин

Гарний манікюр – це ціла стратегія. Для початку потрібно правильно підібрати гель-лак або інше покриття, щоб воно якісно приховало недоліки ослаблених нігтів. Потім – регулярно доглядати за руками, застосовуючи живильні масла і креми. Берегти руки від холоду, побутової хімії і води. Також необхідний прийом вітамінів і мінералів, які зміцнюють весь організм, а разом з тим і нігтьове ложе. «Старий-добрий» кальцій – теж добре, але давно доведено численними дослідженнями, що вітаміни і мінерали дають набагато більш виражений ефект, коли працюють в комплексі.

Сяюче волосся – гарна зачіска

Щомісяця: стрижка, щоб «освіжити» кінчики
Щотижня: маска для волосся
Кожен день: прийом вітамінів групи B (зокрема, B7 – біотину), а також амінокислот (L-цистину) для зміцнення волосся

Три ритуалу по догляду за волоссям зроблять його здоровим і привабливим незалежно від того, поклали ви його в оригінальну зачіску або недбало розпустили.

  • По-перше, регулярно відвідуйте перукаря, щоб зрізати посічені кінці – їх поява пов’язана не тільки з внутрішніми факторами, але і з зовнішніми: взимку – з тертям про шапки і шарфи, влітку – з спопеляючим сонцем.
  • По-друге, щоб наповнити структуру волосся і зробити його більш густим і сильним, підберіть маску в залежності від потрібного ефекту. Якщо хочете отримати максимум користі, наносите її до, а не після кондиціонера-ополіскувача.
  • По-третє, не забувайте, що волосся – показник здоров’я всього організму, тому стежте за харчуванням і тим, скільки в ньому таких важливих компонентів, як біотин і L-цистин.

Кожен день – 2 драже!

Це одна зі звичок краси та здоров’я, яка давно зарекомендувала себе. Щоб кожен день забезпечувати організм найнеобхіднішими вітамінами і б’юті-елементами, було розроблено Спеціальне драже Мерц. У ньому 13 компонентів в певних пропорціях, які, згідно з науковими даними, необхідні для підтримання природних процесів відновлення і росту волосся та нігтів, а також здоров’я шкіри. Ось лише деякі з них.

  • Вітаміни А, С і В2, В3 і біотин допомагають зробити шкіру пружною і еластичною, вітамін Е захищає її від втрати вологи і пошкодження вільними радикалами.
  • Біотин, як з «цеглинок», вибудовує здорову структуру волосся.
  • Залізо – важливий компонент нігтів, робить їх сильними і міцними.

Особлива форма комплексу – драже – дозволяє компонентам вивільнятися і засвоюватися поступово. Фахівці рекомендують приймати Спеціальне драже Мерц по 1 драже двічі на день (вранці і ввечері!) Курсом в 3 місяці – так можна повністю відновити шкіру, волосся та нігті.